Itaalia mängib Eesti vastu ilmselt 4-3-1-2 formatsioonis | Jalgpall | ERR

BLOGI | Jalgpalli EM-i avapauk on tehtud: Itaalia näitas ajaloolise  omavärava abil Türgi vastu võimu - Delfi Sport
BLOGI | Jalgpalli EM-i avapauk on tehtud: Itaalia näitas ajaloolise omavärava abil Türgi vastu võimu - Delfi Sport

Itaalia – Eesti maavõistlus toimub Beneventos | Jalgpalli Eesti koondis |  ERR
Itaalia – Eesti maavõistlus toimub Beneventos | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Eesti naiste jalgpallikoondis mängib reedel Tallinnas tänavuse EM-i  veerandfinalistiga | Jalgpall | ERR
Eesti naiste jalgpallikoondis mängib reedel Tallinnas tänavuse EM-i veerandfinalistiga | Jalgpall | ERR

Eestlased välismaal: Georgi Tunjov tegi debüüdi Itaalia kõrgliigas! -  Uudised
Eestlased välismaal: Georgi Tunjov tegi debüüdi Itaalia kõrgliigas! - Uudised

Kaitsekõne | 5 põhjust, miks šiki ja sümpaatse Itaalia EM-tiitel oleks  kõige parem asi üldse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kaitsekõne | 5 põhjust, miks šiki ja sümpaatse Itaalia EM-tiitel oleks kõige parem asi üldse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

KUULA | „Futboliit“: kas Eesti koondise põrumine Küprosel tulenes  senirääkimata asjaolust? Itaalia koondise halenaljakad halamised - Delfi  Sport
KUULA | „Futboliit“: kas Eesti koondise põrumine Küprosel tulenes senirääkimata asjaolust? Itaalia koondise halenaljakad halamised - Delfi Sport

Selgus Itaalia koondis maailmajagude turniiriks | Jalgpall | ERR

Uudised
Uudised

Uudised
Uudised

U19 koondis alustas valikturniiri võiduga Itaalia üle! (lisatud video  väravatest!) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
U19 koondis alustas valikturniiri võiduga Itaalia üle! (lisatud video väravatest!) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Itaalia - Eesti maavõistlus viidi Beneventost Firenzesse - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Itaalia - Eesti maavõistlus viidi Beneventost Firenzesse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

USKUMATU SAAVUTUS! Jälle neljandal üleminuti värava löönud Eesti jättiski  EM-valiksarjas Itaalia jalgpallurid pika ninaga. Kapten: täna pidutseme,  homme töötame edasi
USKUMATU SAAVUTUS! Jälle neljandal üleminuti värava löönud Eesti jättiski EM-valiksarjas Itaalia jalgpallurid pika ninaga. Kapten: täna pidutseme, homme töötame edasi

Itaalias isolatsiooni jäänud Eesti jalgpallikoondis toodi erilennuga  kodumaale
Itaalias isolatsiooni jäänud Eesti jalgpallikoondis toodi erilennuga kodumaale

Jalgpall, Naiste MM-valikmäng/ Eesti - Itaalia

Eesti jalgpallinaiskond kaotas MM-valiksarjas Tšehhile suurelt - Delfi Sport

0 : 4... Itaalia näitas Eesti vastu klassi

Eesti jalgpall - Tagasivaade 2010. aasta 3. septembrile, kui A. Le Coq  Arenal läksid EM-valikmängus vastamisi Eesti ja Itaalia koondised.🇪🇪🇮🇹  Eesti asus koduväljakul mängu juhtima Sergei Zenjovi 31. minuti tabamusest.  Eduseis püsis
Eesti jalgpall - Tagasivaade 2010. aasta 3. septembrile, kui A. Le Coq Arenal läksid EM-valikmängus vastamisi Eesti ja Itaalia koondised.🇪🇪🇮🇹 Eesti asus koduväljakul mängu juhtima Sergei Zenjovi 31. minuti tabamusest. Eduseis püsis

Eesti jalgpallurid vallutavad Itaaliat | 4-4-2 #5 - YouTube

VIDEO ⟩ Vaata, kuidas Eesti jalgpallipoisid Itaalia üle ajaloolise võidu  said
VIDEO ⟩ Vaata, kuidas Eesti jalgpallipoisid Itaalia üle ajaloolise võidu said

Eesti parim Itaalias - Rauno Sappinen - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpall - Meie oleme valmis! Otseülekanne Itaalia – Eesti  maavõistlusest algab kell 21.30 ETV2 #eestikoondis #südamejapalliga  🇮🇹🇪🇪 | Facebook
Eesti jalgpall - Meie oleme valmis! Otseülekanne Itaalia – Eesti maavõistlusest algab kell 21.30 ETV2 #eestikoondis #südamejapalliga 🇮🇹🇪🇪 | Facebook

Eesti jalgpall - Home | Facebook

A: Itaalia - Eesti - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti - Itaalia jalgpallis 1:1!

Marin Reimi värav Itaalia vastu (25.03.1995) | 🇪🇪 Täna 25 aastat tagasi  oli meeste koondis Salernos vastamisi Itaaliaga, kui kohtumine lõppes  võõrustajate 4:1 võiduga. Vahetusest sekkunud Martin Reim... | By Eesti  jalgpall | Facebook
Marin Reimi värav Itaalia vastu (25.03.1995) | 🇪🇪 Täna 25 aastat tagasi oli meeste koondis Salernos vastamisi Itaaliaga, kui kohtumine lõppes võõrustajate 4:1 võiduga. Vahetusest sekkunud Martin Reim... | By Eesti jalgpall | Facebook